About me.

IMG_3417

Byly to dva (dlouhé) roky, co jsem žila a pracovala jako au pair v Americe. Díky tomu jsem začala psát tenhle blog a i po návratu domů do Čech bych s      vámi chtěla sdílet všechny nálady a pocity, které mě zpátky doma potkaly.

Ráda cestuju a tak se se mnou budete moc podívat na některé místa po Evropě a možná i někam dál. Ale to ukáže až čas. :) Teď si budu vychutnávat  kouzlo domova plnými doušky a nikam dál se zatím nechystám.

Určitě se taky můžete těšit na příspěvky o tom, jak si zařizuji byt i o tom, jaké to bylo si najít (a snad i udržet) normální práci.

Za chvíli už mi bude celé čtvrtstoletí, tak je na čase ten život uchopit do vlastních rukou. A jak mi to jde můžete sledovat právě tady.

Na Travel with Love.

S láskou vaše Veronika Houdová aka houdička. :*

FB fanpage On my way to USA

6 thoughts on “About me.

  1. Ahoj, chtela jsem se zeptat zda chodis v CR nekam na skolu. A jak si se do USA dostala? Pres nejakou agenturu? Pres kterou? Na jak dlouho v USA jses?

    1. Ahoj :)) Když si projedeš rubriku začátek, tak tam je všechno sepsané.. :)) Ne, že bych ti to tu nechtěla vypisovat znovu, ale už si to taky všecko do podrobna nepamatuji a všechno to tady na blogu najdeš :))

  2. Odkud jsi z ČR? Praha? :) Za chvilku se budeš vracet, že? Nebo plánuješ zůstat v USA déle?

      1. Takže nakonec budeš pobyt v USA prodlužovat jo? :) na jak dlouho? A zůstaneš na stejném místě u stejné rodiny?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *